W dniach 8-13 sierpnia odbędzie się pielgrzymka z Końskich do Częstochowy, której tegoroczna tematyka to "Maryja - nadzieja rodzin". Zapisy już ruszyły - zgłaszać się można do piątku 6 sierpnia w kancelarii parafialnej Kolegiaty pw. św. Mikołaja w Końskich.

Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 70 zł. Ze względu na warunki sanitarne nocleg ma mieć miejsce poza miejscowościami, w swoich namiotach - podobnie jak było to przed rokiem. Pielgrzymka ma charakter zamkniętej grupy namiotowej, więc należy zabrać ze sobą rzeczy potrzebne do biwakowania. Każdego dnia dla uczestników zaplanowany jest ciepły posiłek, a pola namiotowe będą wyposażone w dostęp do wody i sklepik.
Trasa do Częstochowy prowadzi przez Sielpię, Słupię Konecką, Maluszyn, Kolonię Raczkowice i Kobułkowice.
Zapisy trwają do 6 sierpnia. Można się zapisywać w kancelarii parafialnej Kolegiaty pw. św. Mikołaja w Końskich codziennie w godzinach od 10:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00.
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
0 0
To nie będzie następnej fali covid?
0 0
Bóg nie ma względu na osobę. A Maryja to tylko zwykła kobieta.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz