Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Dzieciaki z Końskich poznawały gry i zabawy z PRL-u [wideo, zdjęcia]

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 14:11, 02.08.2021
Skomentuj Dzieciaki z Końskich poznawały gry i zabawy z PRL-u [wideo, zdjęcia]

Dom Kultury z Końskich w niedzielne popołudnie zaprosił najmłodszych mieszkańców regionu do wspólnej zabawy. Instruktorzy jednostki przypominali gry i zabawy, które królowały za ich młodości. Które z nich najbardziej spodobały się najmłodszym? Gra w dwa ognie, malowanie kredą na chodniku i skoki przez gumę. Zobaczcie relację wideo i foto z tego niezwykłego popołudnia. 

Na zaproszenie instruktorów Miejsko - Gminnego Domu Kultury z Aleksandrem Kopańskim na czele odpowiedziała grupa około 40 dzieciaków, które przybyły zazwyczaj z rodzicami na wspólną zabawę. - "Chodziło o to, by odciągnąć dzieci od komputerów i telefonów i zachęcić do zabawy na świeżym powietrzu.  Niekiedy maluchy po raz pierwszy spotykają się z tego typu grami, w które ich rodzice czy dziadkowie na co dzień się bawili" - mówi Aleksander Kopański.

Jakie gry królowały w niedzielne popołudnie przed "Egipcjanką"? Były dwa ognie, kółko hula - hop, wyścig pokoju kapslami, gra w chłopa, malowanie kredą na chodniku, badmington, skoki na skakance i przez gumę. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo oraz fotorelacji z tego radosnego, ale i dla rodziców, czy dziadków, także nostalgicznego popołudnia w Parku Miejskim w Końskich.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

[FOTORELACJA]17644[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%