Tata zmarł w czerwcu, a mama w październiku nagle, w nocy. Piotr został z czwórką rodzeństwa, którą teraz musi się zaopiekować. Potrzebne jest wsparcie finansowe.

Piotr jest współzałożycielem salonu fryzjerskiego Style4You w Mniowie. Sam wiele razy brał udział w akcjach charytatywnych, nie odmawiał ludziom pomocy. Teraz sam jej potrzebuje. "Wiemy, że w ogromie tej tragedii jaka go spotkała ostatnią rzeczą, jaką by zrobił jest pytanie o pomoc, ale my koledzy, klienci nie zostawimy go samego z tym wszystkim! Dlatego zwracam się do wszystkich znajomych, klientów oraz okolicznych firm o jakiekolwiek wsparcie dla Piotrka i jego braci!" - mówi jego kolega Krzysztof.
Wesprzeć finansowo można mężczyznę poprzez portal zrzutka.pl, a także biorąc udział w licytacjach na facebooku - link TUTAJ. Zachęcamy do pomagania!
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz