Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Gęsina w Restauracji Prowincja. Rozpływa się w ustach! [zdjęcia]

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 07:28, 12.11.2021
Skomentuj Gęsina w Restauracji Prowincja. Rozpływa się w ustach! [zdjęcia]

Odwiedziliśmy ponownie restaurację Prowincja w Dworze Zbożenna w gminie Przysucha skuszeni informacjami o serwowanej gęsinie. Nie zawiedliśmy się.

Pierś z gęsi sous vide jest rewelacyjna. Ziemniaczany mus i sos wiśniowy idealnie się komponują, a chrupiący chips z jarmużu wieńczy dzieło. Udo z gęsi również zachwyca wyglądem i smakiem.

Warto w ten świąteczny weekend, zgodnie z tradycją, skusić się na gęsinę. Wiemy, że Prowincja wprowadza weekendowe promocje. Dziś, w sobotę i niedzielę po 17:00 do zamówionej gęsiny otrzymacie lampkę wina. To miły gest ze strony gospodarzy. Polecamy obserwowanie poczynań Prowincji, szczególnie, że jak się dowiedzieliśmy weekendowe promocje zagoszczą na stałe. Warto zajrzeć na ich fanpage - TUTAJ.

Co tydzień będziecie mogli wieczorami skorzystać z innej propozycji.

Wybierzcie się do Prowincji, jej kameralne i przytulne wnętrza, świetna kuchnia, to doskonały wybór na jesienne wieczory.

Zdjęcia:

[FOTORELACJA]16561[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%