Na utrudnienia w ruchu drogowym mogą się natknąć kierowcy podróżujący drogą krajową 42 na odcinku pomiędzy Końskimi a Stąporkowem. Dzisiaj w godzinach wieczornych w rejonie miejscowości Kozia Wola doszło do kolizji dwóch aut osobowych. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

- "Ze wstępnych ustaleń wynika, że trzeźwy kierujący samochodem marki Ford wykonując manewr wyprzedzania na skrzyżowania doprowadził do zderzenia z trzeźwą kierującą pojazdem marki Opel, która w tym czasie kończyła wykonywanie manewru skrętu w lewo" - informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.
Na miejscu obecna była karetka pogotowia lecz nikt nie wymagał hospitalizacji.
Według informacji podanych przez Regionalny System Ostrzegania zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Skarżyska-Kamiennej i utrudnienia mogą potrwać do około jednej godziny.
Zdjęcia (Dariusz Polakowski, Estera Kołodziej/Koneckie Patrole):
[FOTORELACJA]16063[/FOTORELACJA]
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
0 0
Niestety, ale kobiety tak mają sygnalizują (lub nie) manewr nie za wczasu lecz w momencie skrętu.
0 0
Gruzin za kółkiem
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz