Od początku wakacji służbę w Sielpi pełnią funkcjonariusze z Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej, którzy czuwają nad bezpieczeństwem wczasowiczów. Minionej nocy w ręce tych policjantów "wpadło" dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Jeden z nich, 31 -latek będąc pod ich działaniem kierował osobową skodą. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

- "W nocy z soboty na niedzielę policjanci ze wspomnianego zespołu zauważyli zaparkowany w sielpiańskim lesie samochód. W pojeździe znajdował się 26-letni mężczyzna. Po uchyleniu okna samochodu, wydobył się z jego wnętrza charakterystyczny zapach marihuany. Dodatkowo obok niego leżało pokaźne urządzenie, służące do palenia suszu. W takcie prowadzonych czynności mundurowi ujawnili około 4 gramów suszu roślinnego, który w swoim składzie zawierał THC" - relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich i dodaje -"Zaledwie kilka godzin później policjanci skontrolowali pojazd marki Skoda, za kierownicą którego znajdował się 31-latek. Jego źrenice wskazywały, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Analizator środków odurzających rozwiał wszystkie wątpliwości. Została mu pobrana krew do badań laboratoryjnych, zaś w jego pojeździe policjanci ujawnili kilka gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. 31- latek stracił prawo jazdy".
Sprawą nieodpowiedzialnych mężczyzn, zajmie się sąd.
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz