Gminy Końskie oraz Słupia (Konecka) biorą udział w projekcie firmy Nestle, w którym wygraną jest siłownia terenowa. To internauci zdecydują, kto zwycięży.
W ramach programu "Nestle porusza Polskę" korporacja ufunduje 16 siłowni terenowych w gminach, które zdobędą najwięcej głosów od internautów. Do konkursu zgłosiło się 710 lokalizacji zgłoszonych przez gminy. Głosowanie trwa do 6 lipca. Każdego dnia można oddać 1 głos. Z naszego powiatu zgłosiły się gminy Końskie oraz Słupia.
Głos na gminę Końskie:
https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/26-200
Głos na gminę Słupia:
https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/26-234
Program został ogłoszony w lutym z okazji 150-lecia firmy Nestlé. W gminach, które zdobędą największą liczbę głosów, już jesienią będzie można poćwiczyć na nowych siłowniach terenowych.
::attachment{"type":"image","item_id":"580048", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz