Ważny apel dla wszystkich, którzy czują się związani z Państwową Szkołą Muzyczną I Stopnia w Końskich lub po prostu noszą w swoim sercu muzykę. W czwartek szkoła będzie przeprowadzać się do nowej siedziby i potrzebuje rąk do pracy!

W czwartek od godziny 9:00 społeczność koneckiej Szkoły Muzycznej rozpocznie przeprowadzkę do nowej siedziby przy ulicy Partyzantów. Potrzeba rąk do pracy przy tym trudnym logistycznie zadaniu: "Pomocy! Ruszamy z przeprowadzką i prosimy o pomoc. Kto może niech przybędzie w czwartek od godziny 9.00! Bardzo na Was liczymy, sami nie damy rady" - czytamy na fanpage jednostki.
Przypomnijmy, że przeprowadzka szkoły jest możliwa dzięki decyzji władz miasta i gminy Końskie. W starym obiekcie przy ulicy Hubala społeczność szkoły muzycznej miała do dyspozycji nieco ponad 200 m2 i bardzo stare, niedostosowane do wymogów XXI wieku pomieszczenia. Teraz muzycy przeniosą się do zupełnie nowych wnętrz, rozlokowanych na około 1800 m2 budynku przy ulicy Partyzantów. Będą sąsiadować z Miejsko-Gminnym Domem Kultury. Placówka ma rozpocząć funkcjonowanie w nowej siedzibie od 1 września.
Przyłączamy się do apelu: kto może niech pomoże przy przeprowadzce szkoły muzycznej - w czwartek od godziny 9:00.
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz