Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Pacynka z Królewca nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 10:37, 19.11.2022
Skomentuj Pacynka z Królewca nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

Uczennica Szkoły Podstawowej w Królewcu Maja Dreszler zajęła trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Z pacynką w baśni świat", który organizowała Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej w województwie podkarpackim. 

Maja Dreszler to uczennica trzeciej klasy Szkoły Podstawowej w Królewcu, wychowanka Elżbiety Zbróg. Tematem konkursu było stworzenie pacynki przestrzennej nawiązującej do którejkolwiek z baśni, a następnie należało wysłać ją do szkoły w Niedźwiadzie Dolnej.

Maja wspólnie z mamą wykonała pacynkę z baśni "Śpiąca Królewna". Jury z województwa podkarpackiego zachwyciło się pracą Mai i nagrodziło dziewczynkę miejscem na podium. Serdecznie gratulujemy!

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%