Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Kościuszko jak nowy! Konecki pomnik został odsłonięty [wideo, zdjęcia]

Piotr Stolarski Piotr Stolarski 12:10, 15.03.2023
Skomentuj Kościuszko jak nowy! Konecki pomnik został odsłonięty [wideo, zdjęcia]

Można już podziwiać pomnik Tadeusza Kościuszki na koniu, który znajduje się na rynku w Końskich, w zupełnie nowej odsłonie. Po około dwóch tygodniach prac renowacyjnych odsłonięto to dzieło i trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze!

Przez ostatnie dni pomnik był zasłonięty przez wykonawców, a dziś ujawnili oni jego nowe oblicze. Nie wiadomo czy przedstawiciele gminy Końskie zdecydują się na uroczystość oficjalnego odsłonięcia pomnika po renowacji (mówiło się nawet o przyjeździe do naszego miasta na tę okoliczność ambasadora USA Marka Brzezinskiego).

Mało kto o tym w Końskich pamięta, ale to właśnie placówka dyplomatyczna Stanów Zjednoczonych w Polsce była fundatorem lubianego przez konecczan pomnika.

Wykonawca wywiązał się z terminu prac (do 15 marca) i dziś możem już podziwiać Kościuszkę na koniu w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo oraz zdjęć.

Zdjęcia:

[FOTORELACJA]11173[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Taka PrawdaTaka Prawda

0 0

Miał być Jarek na kocie machający do bezrobotnego elektoratu na zasiłkach.

13:46, 15.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

konecczaninkonecczanin

0 0

Taka Prawda - troll Putina sie odezwal
Trzeba sie było uczyć , to tzw elektorat nie byłby bezrobotny.
Polska ma jedno z najnizszych bezroboci w Europie gdybys nie wiedział .Pracy w Polsce jest wystarczająco dużo , wróci Tusk to na pewno bedzie duuuuzo lepiej.

19:41, 15.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

mieszkaniec.mieszkaniec.

0 0

TVP propaganda ładnie zryła banie :) Polska dominuje w bezrobociu do czego przyczyniły się zasiłki, plebs pisowski nie chce już pracować woli siedzieć pod sklepem z piwem za 500+

08:24, 16.03.2023

JaJa

0 0

Danaldinio na lawecie , liczy eci pecie .

20:25, 15.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnnaAnna

0 0

No i mamy piękny pomnik, bo naprawdę pięknie odnowiony, na betonowej pustyni. W lipcu tłumy będą go podziwiać po parasolami w 40 stopni na plusie.

20:30, 15.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JPIIJPII

0 0

A ciekawe czy czarny przyjaciel dzieci z kropidłem będzie ….

03:41, 16.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KonecczankaKonecczanka

0 0

Tak, jeszcze tu uroczystego odsłonięcia konia brakuje:) Amerykanina chcieli zaprosić:) Konecczan wypędzają a Amerykanów chcą ściągać:) Zapraszajcie takich, którzy tu zainwestują. Tylko właśnie... tu jest niejeden "pies" pogrzebany. No ale koń odnowiony, my to włodarze uczynili...

09:39, 16.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarzenaMarzena

0 0

Obecnie to kaczor dosiada zwariowanego dudu i robi pośmiewisko z kraju

12:24, 16.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SaharaSahara

0 0

Betonoza ,betonoza ,betonoza, za późno na lamenty jak ktoś czegoś nie rozumi.e

16:41, 16.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

stefanstefan

0 0

Tak długo jak poglądy ..konecczanina ..będą w większości tak długo Polska bedzie prowincjonalnym zapyziałym krajem wschodnioeuropejskim biednych ludzi otumanionych przez cwaniaków co to niby dają 500 ale zabierają 1000...ale ciemnota tego nie czai...tak tak konecczaninie to o tobie

14:05, 17.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SoniaSonia

0 0

do Stefan ..Polacy to większości pijacy i złodzieje bez statusu społecznego , jak można kręcić to kręcą lody na potęgę .Bo ogólne przyzwolenie .

10:16, 18.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%