Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Fałków: Byk stratował kobietę?

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 11:20, 17.03.2023
Skomentuj Fałków: Byk stratował kobietę?

Nie żyje 64-letnia kobieta z gminy Fałków. Według wstępnych ustaleń została ona stratowana przez byka podczas karmienia zwierzęcia. 

-"Wczoraj popołudniu na terenie gminy Falków doszło do zgonu 64-latki. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie w trakcie karmienia byka, zwierzę to zaatakowało kobietę, a w wyniku doznanych obrażeń 64-latka poniosła śmierć. Na miejscu zdarzenia, z udziałem prokuratora został wykonany szereg czynności. Obecnie ustalamy wszystkie szczegóły tego zdarzenia" - informuje sierż. Magdalena Łuczyńska, zastępca oficera prasowego KPP Końskie.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

xyzxyz

0 0

Błędy ortograficzne

18:17, 17.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

U-ZoomU-Zoom

0 0

Ciekawe czy inspekcja weterynaryjna, która robi doraźne kontrole w gospodarstwach, nie dopatrzyła się tam niewłaściwych warunków utrzymywania zwierzęcia, zagrażających człowiekowi w trakcie chowu. Bo byk to nie krowa.

01:33, 19.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%