Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Radoszyce: Konkurs plastyczny dla uczniów

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 10:10, 09.04.2023
Skomentuj Radoszyce: Konkurs plastyczny dla uczniów

Ciekawe nagrody czekają na najlepszych w konkursie plastycznym ogłoszonym właśnie przez burmistrza miasta i gminy Radoszyce Michała Pękalę. Konkurs organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi pod hasłem "Zmiana zaczyna się od działania". 

Konkurs plastyczny skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, a jego rozstrzygnięcia będą miały miejsce w dwóch grupach wiekowych: klas 1-4 oraz 5-8. Organizator przyzna trzy nagrody główne, odpowiednio za I, II, III miejsce w każdej kategorii wiekowej. Mają to być bardzo atrakcyjne nagrody.

Prace wraz z kartą zgłoszeniową (dostępna w regulaminie poniżej) należy dostarczać do 21 kwietnia do dyrektorów szkół podstawowych.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%