Jak informuje portaspozywczy.pl 100% delegatów na Walne Zgromadzenie OSM Końskie głosowało za sprzedażą Polmlekowi zorganizowanej części przedsiębiorstwa. By doszło do transakcji potrzebna jest już tylko decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ale jest to raczej formalność.

Jak informuje postalspozywczy.pl dokładnie 28 kwietnia (piątek) delegaci na Walne Zgromadzenie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Końskie jednogłośnie podjęli uchwałę zezwalającą na sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa tj. zakładu mleczarskiego w Końskich, Grupie Polmlek. Konsekwencją uchwały jest podjęcie działań zmierzających do zakupu majątku przez Polmlek. Delegaci na Walne Zgromadzenie OSM Końskie podtrzymali decyzję Rady Nadzorczej OSM Końskie z dnia 25.03.2023 r.
Przypomnijmy, że od końca marca Polmlek dzierżawi zakład. Do wykupu dojdzie kiedy tylko pozwoli na to UOKiK.
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
0 0
A PSL i Kosiniak płacze, że to wina transformacji z lat 90-ych że przetwórstwo rolne jest w rękach korporacji.
0 0
A mieli wybór się nie zgodzić ? Dobre sobie ..
0 0
Oby tylko receptury pozostałe nie zmienione i dostawcy mleka byli ci sami. Bo mi smakują wyroby z Końskich.
0 0
Takiego mleka i masła nie ma nigdzie ... oby te wyroby w takiej postaci się ostały
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz