Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Majowe świętowanie w Gowarczowie

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 12:03, 02.05.2023
Skomentuj Majowe świętowanie w Gowarczowie

Wójt gminy Gowarczów zaprasza do patriotycznego, symbolicznego spotkania z okazji Święta Flagi RP oraz 232. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dla każdego mieszkańca przygotowano specjalne biało-czerwone chorągiewki.

W środę 3  maja po mszy o godzinie 10:30 uczniowie gowarczowskiej Szkoły Podstawowej będą wręczać chorągiewki w biało-czerwonych barwach wszystkim zainteresowanym mieszkańcom -"Bądźmy razem w tym ważnym dla Polski dniu i ctak symbolicznie uczcijmy to patriotyczne święto. Zapraszam wszystkich Państwa przed kościół św. app. Piotra i Pawła" - mówi nam Stanisław Pacocha, wójt gminy Gowarczów.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%