Piękne, zielone otoczenie, kameralne sąsiedztwo tylko kilku mieszkań, zaciszna lokalizacja i wysoki standard budynku. To zalety "Zielonej Bawarii", czyli kompleksu wielorodzinnego, który oferuje na sprzedaż 6 mieszkań przy ulicy Piłsudskiego w Końskich. Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.zielonabawaria.pl, a pytać można o nie także pod numerem telefonu - 604 206 733.
Zielona Bawaria to nowa nieruchomość w Końskich usytuowana przy ulicy Piłsudskiego pod numerem 186. Znajduje się tam 6 mieszkań na trzech piętrach o powierzchniach od 30 do 88 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2642 m2, jest całkowicie ogrodzona oraz posiada miejsca parkingowe - dla każdego mieszkania przewidziane jest jedno miejsce parkingowe. Cena to 6000 zł / m2.
Mieszkania są wstępnie wykończone - ściany i sufity są pomalowane, osadzono parapety, w łazienkach na ścianach są płytki oraz zamontowano systemy podtynkowe i geberity. Osobom, które zakupią mieszkania pozostanie położenie podłóg oraz wprawienie drzwi wewnętrznych.

Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, w mieście Końskie, ale na jego uboczu. Widoki z okien mieszkań z pewnością będą odprężać nowych właścicieli. W pobliżu nie funkcjonują żadne zakłady przemysłowe. Do centrum miasta samochodem dostaniemy się w mniej niż 5 minut, a przy ulicy funkcjonuje też komunikacja publiczna. "Zielona Bawaria" ma też własny ogród, co z pewnością umili spędzanie wolnego czasu.
Rzuty pięter - na każdym po dwa mieszkania (kliknij by powiększyć):
Warto już dziś umówić się na oględziny tego miejsca. Kontakt: tel. 604 206 733, mail: [email protected]. Więcej informacji znajdziecie też na stronie www.zielonabawaria.pl.

Zdjęcia:
[FOTORELACJA]32534[/FOTORELACJA]
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz