Drużyna z gminy Stąporków do Rady Powiatu Koneckiego. Dla dobra Ziemi Stąporkowskiej i Konecczyzny. Prezentujemy sylwetki osób startujących z okręgu stąporkowskiego do Rady Powiatu Koneckiego z Komitetu Wyborczego Wyborców Nowy Powiat Nowa Gmina.


Skowron w nadchodzących wyborach jest nr 1 na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Nowy Powiat Nowa Gmina z okręgu obejmującego gminę Stąporków.
2. Marta Trudnos

Mama Hani i Jasia, żona Kamila. Aktywna zawodowo, z wykształcenia inżynier środowiska. Od zawsze związana z pracą społeczną, organizatorka wielu akcji charytatywnych i zbiórek na rzecz Domów Dziecka, Samotnej Matki , pomoc osobom indywidualnym. Zaangażowana w życie wsi, związana z kołem gospodyń w Koziej Woli. Inicjatorka corocznych akcji sprzątania świata. Otwarta, pracowita i z uporem dążąca do wyznaczonych sobie celów.
Wyborco,
Jestem idealistką , niezmąconą polityką, wiele razy pokazałam, że się DA, dlatego dajcie mi szansę i zmieńmy te same, smutne, bez wyrazu i od lat oglądane twarze w lokalnej polityce. Proszę o poparcie mojej kandydatury do Rady Powiatu Koneckiego. Lista KWW Nowy Powiat Nowa Gmina , pozycja 2 .
3. Krzysztof Wojcierowski

"NASZE WODY NASZA SPRAWA". Nr 3 na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Nowy Powiat Nowa Gmina Kandydat na Radnego do Rady Powiatu w Końskich z Gminy Stąporków.
Mój program:
1. Ochrona i zagospodarowanie wód należących do skarbu państwa, a użytkowanych przez PZW
2. Pozyskiwanie środków na działalność społecznej straży rybackiej
3. Poprawa jakości dróg powiatowych
4. Poprawa bezpieczeństwa publicznego
4. Bożena Hozer

Mężatka, troje dzieci, absolwentka AWF w Krakowie , wydział trenerski. Nauczycielka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie z wieloletnim doświadczeniem. Za osiągnięcia w pracy z młodzieżą wielokrotnie nagradzana przez Starostę Koneckiego. Założycielka Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Staszic" - Organizacji Pożytku Publicznego działającego na rzecz młodzieży z terenu gminy Stąporków, którym zarządzała społecznie przez 18 lat. Pozyskiwała środki finansowe z projektów unijnych, ministerialnych i samorządowych na organizację sportowych zajęć pozalekcyjnych , środowiskowych i szkolnych zawodów sportowych. Inicjatorka i organizatorka zimowych obozów narciarskich , w których przez kilkanaście lat bezpłatnie wzięło udział kilkuset uczniów gminy Stąporków. Organizatorka turniejów koszykówki dla młodzieży szkół podstawowych , gimnazjum i szkół średnich powiatu koneckiego. Jest przedsiębiorcza i konsekwentna w działaniu. Jako radna przełoży swoje doświadczenie i zaangażowanie zawodowe w realizację inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej.
,,Skuteczne działanie to nasza przyszłość."
5. Daniel Bogacki

Leśny duch dla Powiatu.
Program: Kandydując do Rady Powiatu zobowiązuję się do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego zarządzania Naszymi Lasami, wspierania inicjatyw edukacyjnych oraz reprezentowania interesów lokalnej społeczności w zakresie zachowania i rozwoju miejsc pracy w leśnictwie i rolnictwie Naszego Powiatu.
6. Monika Sękowska - Plech

"Z sercem dla ludzi, 100% zaangażowania - dla Twojej przyszłości".
Magister farmacji, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, przedsiębiorczyni prowadząca sieć aptek. Żona, matka, trzech synów Antoni (student VI roku Uniwersytetu Medycznego), Aleksander (tegoroczny maturzysta) Ignaś (uczeń szkoły podstawowej). Wrażliwa na krzywdę najsłabszych, troszcząca się o seniorów, a także prawa kobiet.
Moje priorytety w Radzie Powiatu:
- Poprawa jakości funkcjonowania szkół średnich, a także ich warunków lokalowych
- Zaangażowanie w służbę zdrowia i konecki szpital. Zdrowie to nasz priorytet!
- Prawa kobiet. Równe traktowanie musi zaczynać się w samorządach
materiał wyborczy KWW Nowy Powiat Nowa Gmina
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
0 0
Cierpliwość papieru jest nie do ogarnięcia zwłaszcza w stosunku do kandydata nr.1 " Tak wielce zasłużony że powala." A jeśli chodzi o pozostałe postacie to czy są mieszkańcami naszej gminy. Bo tak to rozumiem, kandydat gminy do rady powiatu walczy o swoje podwórko.
0 0
Panie skowron,skąd miał pan pieniądze na samochód?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz