Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Kameralny Wieczór z Poezją i Muzyką w Końskich [fotorelacja]

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 08:17, 23.03.2024
Skomentuj Kameralny Wieczór z Poezją i Muzyką w Końskich [fotorelacja]

W piątek w holu głównym Koneckiego Centrum Kultury miał miejsce Wieczór z Poezją i Muzyką. Na scenie wybrzmiały wiersze lokalnych poetów Mirosława Pardeli i Czesława Nowaka.

Wydarzenie otworzył dyrektor KCK Piotr Salata. Poprowadził je Marcin Michalczyk. Podczas wieczorku można było wysłuchać zarówno utworów muzycznych jak i poetyckich związanych przede wszystkim z konecczyzną. Organizatorem wydarzenia było Koneckie Centrum Kultury.

Na scenie pojawili się między innymi: Anna Pasieka, Marek Werens, Damian Gola, Sebastian Werens, Ewa Paszyńska Aleksander Kopański, a także zespół Pozytywnie Zakręceni i młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich

Wydarzenie było kameralne, ale dzięki temu bardzo nastrojowe. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

[FOTORELACJA]7273[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%