Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Piekielnie Ekologiczny Bieg na Dzień Ziemi w Niekłaniu [wideo, zdjęcia]

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 10:47, 21.04.2024
Skomentuj Piekielnie Ekologiczny Bieg na Dzień Ziemi w Niekłaniu [wideo, zdjęcia]

Piekielnie Ekologiczny Bieg miał miejsce w sobotę w Niekłaniu Wielkim. Wydarzenie zorganizowała fundacja Inspiracja i Rozwój.

Uczestnicy imprezy mieli do wyboru jedną z trzech tras: główny bieg na 10 km, nordic walking na 5 km i 1-kilometrowy bieg dla dzieci. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji na to wydarzenie:

- "Przewidziane są warsztaty `Ekotorba`, gdzie uczestnicy będą mogli pomalować swoją torbę. Są warsztaty `Szmaty na szaty`, gdzie przyniesione ubrania można sobie zcustomować i nadać im drugie życie. Można też wziąć udział w quizach przy kole fortuny" - mówiła nam organizatorka Alicja Woźniak.

Impreza została zorganizowana z okazji Dnia Ziemi. Jej celem było promowanie zdrowego i ekologicznego trybu życia. Uczestnicy otrzymali worki na śmieci, aby po drodze pomóc środowisku.

- "Celem ekologicznego biegu jest przede wszystkim spędzenie czasu na świeżym powietrzu, zaczerpnięcie trochę aktywności fizycznej i też wsparcie. Uczestnicy nordic walkingu będą mogli wziąć worek na śmieci i pomóc posprzątać las" - dodała organizatorka.

Na zakończeniu trasy na uczestników czekał słodki poczęstunek oraz medale pamiątkowe, a dla najlepszych przewidziano puchary.

Zdjęcia:

[FOTORELACJA]7003[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%