Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

I Liceum Ogólnokształcące w Końskich otrzymało Znak Jakości Erasmus+

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 00:03, 07.06.2024
Skomentuj I Liceum Ogólnokształcące w Końskich otrzymało Znak Jakości Erasmus+

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich uzyskało od Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności Znak Jakości, który umożliwia realizację długoterminowych projektów międzynarodowych.

Szkoła otrzymała dostęp do Systemu Administracji i Wsparcia PASS i będzie miała status Organizacji Goszczącej dwoje wolontariuszy przez okres 9 miesięcy. Rolę organizacji wiodącej będzie pełniło Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach.

Konecka placówka otrzyma wsparcie przy organizacji zakwaterowania, szkolenia i kursu językowego dla międzynarodowych uczestników. Planowane działania będą podzielone na 3 kategorie: edukację kulturową i językową, edukację ekologiczną oraz edukację cyfrową.

Nie wiemy jeszcze, kiedy wolontariusze zza granicy odwiedzą I LO. Co ważne, Znak Jakości utrzyma swoją ważność do końca 2027 roku. Gratulujemy sukcesu!

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%