W niedzielę na zbiorniku wodnym Browary w Końskich zorganizowano zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie honorowym patronatem objął burmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Obratański.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00, a ich głównym organizatorem było Koło Miejskie PZW w Końskich oraz burmistrz. Były to zawody spławikowe, a od uczestników nie wymagano posiadania karty wędkarskiej. Rywalizację podzielono na dwie grupy wiekowe: dzieci 6-12 lat oraz młodzież 13-16 lat. W sumie w zawodach udział wzięło 21 uczestników.
I tak najlepszymi w młodszej kategorii okazali się: III miejsce - Mateusz Wróbel; II miejsce - Katarzyna Kaczor; I miejsce - Irena Szymusik (waga złowionych ryb przez zwyciężczynię to 3905 g.).
W starszej kategorii III miejsce przypadło Mateuszowi Koziarskiemu, II miejsce Filipowi Słowikowi, a zwyciężył Mikołaj Pacholec (w jego przypadku waga złowionych ryb to 1025 g.).
Organizatorzy przygotowali ciekawe upominki dla młodych wędkarzy. Do wygrania były puchary, rakietki do badmintona, piłki oraz gry planszowe. Nagrody z ramienia urzędu wręczał Przemysław Janiszewski.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]6493[/FOTORELACJA]
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz