Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

18-latek wpadł z narkotykami w Stąporkowie

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 11:05, 05.06.2024
Skomentuj 18-latek wpadł z narkotykami w Stąporkowie

W poniedziałek mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. 18-letni pasażer passata posiadał kilka porcji zakazanej substancji. Młodzieńcowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

-"W poniedziałkowy wieczór mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie zwrócili uwagę na volkswagena przemieszczającego się ulicami miasta, w którym jechało dwóch młodych mężczyzn. Stróże prawa przystąpili do drogowej kontroli. Podczas czynności funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że 18-letni pasażer auta może posiadać narkotyki. Nie pomylili się, policjanci znaleźli przy nim kilka porcji suszu. Wstępne badania substancji wskazują na marihuanę. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem" - informuje sierżant Krzysztof Bernat, p.o oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%