Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Kolizja w Końskich przy ul. Młyńskiej. 15-latek wymusił pierwszeństwo [zdjęcia]

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 21:20, 07.06.2024
Skomentuj  Kolizja w Końskich przy ul. Młyńskiej. 15-latek wymusił pierwszeństwo…

W piątek, przed godziną 19:00, w Końskich na ul. Młyńskiej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierowców miał 15 lat. Nikt nie ucierpiał w wypadku.

Z informacji przekazanych nam przez rzecznika koneckiej komendy Państwowej Straży Pożarnej Mariusza Czapelskiego wynika, że w żadnym z pojazdów nie było pasażerów. Na miejscu zjawił się zespół ratownictwa medycznego. Żaden kierujący nie wymagał hospitalizacji, nastolatek doznał niegroźnych otarć.

Warto wspomnieć, że 15-letni kierowca auta marki Ligier miał pozwolenie na prowadzenie go, ze względu na specyfikę tego typu pojazdów - można je prowadzić po zdaniu odpowiedniego egzaminu mając przynajmniej 14 lat.

- "Dzisiaj, chwilę przed godziną 19:00, dyżurny jednostki dostał informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Młyńskiej z Górną. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że nieletni 15-latek, kierując czterokołowcem lekkim, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fordem 47-latkowi" - informuje oficer prasowy KPP Końskie, sierż. Krzysztof Bernat.

Z uwagi na wiek sprawcy, dalszym tokiem postępowania zajmie się sąd dla nieletnich.

Zdjęcia (PSP Końskie):

[FOTORELACJA]6421[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

MM

0 0

Dla pomysłodawcy przepisu pokojowa nagroda antynobla.

22:25, 08.06.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%