Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Coraz więcej ludzi przed Wszystkimi Świętymi na koneckim cmentarzu [zdjęcia]

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 11:55, 31.10.2024
Skomentuj  Coraz więcej ludzi przed Wszystkimi Świętymi na koneckim cmentarzu…

Już w piątek nadejdzie dzień Wszystkich Świętych. Od kilku dni na koneckim cmentarzu panuje wzmożony ruch, ponieważ wiele osób postanowiło wcześniej zadbać o groby swoich zmarłych bliskich. Zajrzeliśmy tam z aparatem.

Spory ruch w okolicach nekropolii w całej Polsce panuje przed dniem Wszystkich Świętych, kiedy to każdy z zadumą wspomina swoich zmarłych bliskich. Od kilku dni Konecczanie czyszczą nagrobki, kupują kwiaty i wiązanki oraz zapalają znicze.

W ostatnim dniu października parkingi w okolicach cmentarza są wypełnione po brzegi. Wszędzie można dostrzec przechodniów zabieganych z nagrobkowymi ozdobami. Zobaczcie, jak wyglądał czwartkowy poranek na koneckiej nekropolii.

Zdjęcia:

[FOTORELACJA]4822[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%