Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Z narkotykami, po narkotykach i bez prawa jazdy

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 11:04, 04.11.2024
Skomentuj Z narkotykami, po narkotykach i bez prawa jazdy

33-latek ze Skarżyska-Kamiennej w sobotę mknął przez powiat konecki pomimo posiadania podwójnego zakazu prowadzenia pojazdów. Na domiar złego mężczyzna był pod wpływem narkotyków oraz przewoził te zakazane prawem substancje. 

-"W minioną sobotę w Wólce Plebańskiej policjanci z Komisariatu Policji w Stąporkowie zwrócili uwagę na pojazd marki Alfa Romeo, który zatrzymali do kontroli drogowej. Nerwowe zachowanie 33-letniego kierującego ze Skarżyska - Kamiennej wzbudziło podejrzenia u policjantów. Podczas kontroli trzeźwości i sprawdzenia narkotestem okazało się, że mężczyzna jest prawdopodobnie pod wpływem amfetaminy i marihuany, a to nie był koniec jego przewinień. W pojeździe stróże prawa ujawnili porcję białego proszku, którego wstępna analiza wykazała, że jest to amfetamina. Jak się okazało, mężczyzna posiadał również podwójny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych" - informuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Został on zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Sprawą nieodpowiedzialnego 33-latka teraz zajmie się sąd.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

MefistoMefisto

0 0

Osoba, która jest świętą krową może mknąć codziennie z tymi samymi atrybutami, pardon właściwościami.

20:02, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%