Lodowisko znajdujące się przy ulicy Południowej w Końskich na sezon 2024/2025 ma być gotowe do użytku od piątku 6 grudnia. Obecnie na obiekcie trwają ostatnie prace techniczne.

Lodowisko jest niemal gotowe, już jest lana woda, utrzymywane są warunki zmrażające taflę. Z przekazanych nam informacji wynika, że otwarte będzie na 6 grudnia. Zatem już od najbliższego piątku będzie można korzystać z obiektu. Natomiast oficjalną inaugurację z udziałem Świętego Mikołaja i młodzieży ze szkół przewidziano na poniedziałek.
Lodowisko na Orliku w Końskich w tę zimę będzie bezpłatne i otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 21:00. Przerwa techniczna na lodowisku trwa zawsze od godz. 14:00 do 15:00. Wtedy to, prowadzone będą drobne prace konserwacyjne tafli lodowiska. Najmłodsi mogą uczyć się jazdy na łyżwach przy pomocy czterech sztuk chodzików.

Podobnie jak w poprzednich latach i tym razem nie będzie funkcjonować wypożyczalnia łyżew. To z uwagi na brak brak technicznych możliwości ich przechowywania, suszenia i ostrzenia.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]4429[/FOTORELACJA]
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
0 0
Dwóch dyrektorów w ZOSiR to lodowisko już dawno rozłożone , sprawdza się , co dwie głowy to nie jedna .Brawa dla tych nowych dyrektorów.
0 0
W powiecie jest jeden etatowy czlonek zarzadu wiecej i efektow nie widac
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz