W niedzielę o 5:30 w szpitalu w Kielcach w wieku 74 lat zmarł Sławomir Marczewski. To ceniony przez konecczan lekarz, szef przychodni, były samorządowiec i poseł na Sejm RP II kadencji. Pogrzeb odbędzie się w piątek 20 grudnia o 11:45 w Kościele pw. św. Anny w Końskich.
Sławomir Marczewski urodził się w 1950 roku w Skarżysku-Kamiennej. W 1974 ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Podjął praktykę lekarską, został m.in. kierownikiem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Rodzina" w Końskich.
Pełnił funkcję posła na Sejm II kadencji, wybranego z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w okręgu kieleckim. Od 1998 zasiadał w sejmiku świętokrzyskim. W 2002, 2006, 2010 i 2014 uzyskiwał reelekcję. Politycznie całe życie związany był z Lewicą.
Marczewski był uwielbianym przez pacjentów lekarzem. Pracował w swojej przychodni przy ulicy Armii Krajowej w Końskich. Pogrzeb Sławomira Marczewskiego odbędzie się w piątek 20 grudnia o 11:45 w Kościele pw. św. Anny w Końskich.

Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Kawiarnia "Zardzewiały kaloryferem".
Dachdecker
17:42, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Nazwa moze cos z Żeberkiem?
UrrsK
16:21, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Stufa Cafe
Paweł
15:17, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Magda Seller i memiczny burmistrz naprawiacz będą rewoluować smierdzącą bigosem knajpę w której nic się nie dzieje a jedynie hula wiatr
Czellito
13:21, 2026-06-26
0 0
Najszczersze wyrazy współczucia oraz kondolencje dla rodziny Pana doktora .
Pan doktor przez lata swojej pracy dał się poznać jako wspaniała osoba . Zawsze pomógł człowiekowi w potrzebie. ?️
0 0
Ogromny smutek. Dobry lekarz.dobry człowiek. Pogodny,mądry,empatyczny. Zostawił po sobie mnóstwo dobrych wspomnień.
0 0
Jak to nie jest znany Piątek w Św Annie 11.45
0 0
Takiego lekarza ze świecą szukać. Szczery, serdeczny, zawsze pomocny. Głębokie wyrazy współczucia dla całej rodziny. ??
0 0
Cała Lewica idzie Razem na pogrzeb Pana Doktora by oddać mu ostatni hołd wdzięczności.
0 0
Długo pozostanie w pamięci.
0 0
Dobry człowiek. Niech spoczywa w spokoju.?️
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz