Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Strażackie ćwiczenia na terenie rozlewni gazu w Radoszycach [zdjęcia]

Paulina Góral Paulina Góral 21:23, 24.01.2025
Skomentuj Strażackie ćwiczenia na terenie rozlewni gazu w Radoszycach [zdjęcia]

W środę na terenie rozlewni gazu "Prim" w miejscowości Radoszyce odbyły się ćwiczenia taktyczne, w których udział wzięły JRG Końskie, OSP KSRG Wilczkowice, OSP KSRG Radoszyce oraz OSP KSRG Węgrzyn.

Scenariusz ćwiczeń zakładał że doszło do uszkodzenia zaworu, w skutek czego jeden z pracowników został poszkodowany oraz doszło do wycieku gazu. Celem ćwiczeń było doskonalenie umiejętności w zakresie zabezpieczenia miejsca zdarzenia podczas działań ratowniczo - gaśniczych z obecnością gazu propan-butan, operowania prądami gaśniczymi w natarciu oraz obronie, udzielania KPP osobie poszkodowanej, wykorzystania urządzeń pomiarowych, ewakuacji osób ze strefy zagrożenia oraz współpracy jednostek OSP z JRG w czasie działań ratowniczo-gaśniczych.

Na zakończenie zastępca dowódcy JRG Końskie bryg. Michał Krzeszowski podsumował ćwiczenia i podziękował za zaangażowanie wszystkim strażakom.

 
Zdjęcia (OSP KSRG Wilczkowice):

[FOTORELACJA]3913[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%