Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Ferie w Radoszycach. Turnieje i zabawy w ostatnie dni

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 08:44, 28.01.2025
Skomentuj Ferie w Radoszycach. Turnieje i zabawy w ostatnie dni

Gmina Radoszyce zaprasza najmłodszych na wspólne spędzenie ostatnich dni tegorocznych ferii zimowych. Samorząd przygotował gry i zabawy oraz turnieje sportowe.

W czwartek 30 stycznia, w godzinach 9:00 - 13:00, chętni mogą wziąć udział w dnu gier i zabaw. W hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Radoszycach będą dostępne: dmuchane zjeżdżalnie, konkurencje sportowe, malowanie twarzy, miś, wata cukrowa i pop corn.

W piątek 31 stycznia, o godzinie 10:00 ruszy program turniejowy. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w: turnieju mini siatkówki, turnieju koszykówki i turnieju tenisa stołowego.

Udział w programie ferii zimowych 2025 w gminie Radoszyce jest bezpłatny. Regulamin i karta zgłoszeń dostępne są TUTAJ.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%