Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

O Uzdrowisku w Czarnieckiej Górze. Gmina Stąporków tłumaczy i informuje [wideo]

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 13:03, 28.02.2025
Skomentuj  O Uzdrowisku w Czarnieckiej Górze. Gmina Stąporków tłumaczy i informuje…

W piątek rano w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Stąporkowie odbyła się specjalna konferencja poświęcona Uzdrowisku w Czarnieckiej Górze. Przedstawiciele stąporkowskiej władzy tłumaczyli jaki jest stan faktyczny tego zamierzenia oraz mówili  o planach na bliższą i dalszą przyszłość. Prezentację wyświetlaną podczas konferencji możecie Państwo pobrać klikając TUTAJ

Na konferencję media zaprosił burmistrz miasta i gminy Stąporków Jarosław Młodawski. Włodarz postanowił zorganizować takie spotkanie by odpowiedzieć na wiele pojawiających się pytań dotyczących powstania uzdrowiska w Czarnieckiej Górze. Gmina Stąporków na to zadanie otrzymała dotację, ale jak okazało się po przejęciu władzy przez nową ekipę w wielu miejscach pozbawione jest ono logicznych uzasadnień, w innych brakuje dokumentacji, a w jeszcze innych kosztorysy są wątpliwe.

Obecnie Czarniecka Góra jest obszarem ochrony uzdrowiskowej. Na jej terenie mieszkańcy zaczynają też coraz prężniej działać w celu promowania miejscowości. Tego wątku także nie zabrakło podczas konferencji. Zapraszamy do obejrzenia jej w całości.

Prezentację wyświetlaną podczas konferencji możecie Państwo pobrać klikając TUTAJ

[FOTORELACJA]3544[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

BoloBolo

0 0

Panie Burmistrzu działaj nie non stop gadasz gadasz co zrobisz i nic nie robisz, zobaczę Uzdrowisko w Czarnieckiej Górze jak świnia niebo, ciekawe czy dożyje ?

20:10, 28.02.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MefistoMefisto

0 0

Uzdrowisko jest niepotrzebne. Są tereny wypoczynkowe, pociąg dojeżdża do Stąporkowa i Czarnej, co jeszcze więcej potrzeba?

18:08, 02.03.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BobBob

0 0

A co w temacie nowego skladowiska smieci. Moze redaktor zapyta burmistrza

19:50, 02.03.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

G99G99

0 0

Towarzysz Młodawski, jak to czerwony towarzysz, potrafi tylko gadać "wicie, rozumicie, no co ja w ogóle mogę". Nawet projektu uzdrowiska nie potrafi dokończyć. A obiecywał, że przemysł wróci do Stąporkowa. Że będzie jak za dawnych lat. Ściemniacz, nieudacznik i rockowy lanser.

12:14, 24.03.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%