Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Końskich Małgorzata Kacperska to kolejny "Gość Informacji TKN24". Zapraszamy do obejrzenia tej rozmowy.
Rozmawialiśmy funkcjonowaniu koneckiej szkoły muzycznej oraz rozpoczętej już rekrutacji do niej na nowy rok szkolny 2025/2026. Nie zabrakło też wątków bieżących. Niedawno w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Końskich odbyły się Regionalne Warsztaty Fletowe, a także warsztaty fortepianowe. Jak one przebiegały? O tym opowiadała nam dyrektor Kacperska. Dopytywaliśmy także o zaplanowany na najbliższy poniedziałek 30 marca Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy - każdy może przyjść i posłuchać występów konkursowych.
Zapraszamy do obejrzenia odcinka "Gościa Informacji TKN24" z Małgorzatą Kacperską, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Końskich.

Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz