Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

W piątek w Końskich spotkanie z Rafałem Trzaskowskim. Start o 16:30

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 14:22, 02.04.2025
Skomentuj W piątek w Końskich spotkanie z Rafałem Trzaskowskim. Start o 16:30

Kandydat na Prezydenta RP i aktualny prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski już w najbliższy piątek 4 kwietnia będzie gościł w Końskich. Otwarte spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30 w hali sportowej przy ulicy Kapitana Jana Stoińskiego.

-"Obiecał nam ostatnio jak był w Koziej Woli, że będzie na pewno w Końskich. Ja tylko otrzymałam telefon, uważałam to za rzecz oczywistą, nie pytałam dlaczego i się stało W czwartek pan Rafał Trzaskowski będzie w Starachowicach i Ostrowcu, a w piątek Włoszczowa i Końskie Jest to spotkanie otwarte, zapraszamy wszystkich którzy chcą być tam obecni, chcą zadać pytanie, wysłuchać tego co ma do powiedzenia i z jakim przekazem do nas przyjedzie. Mam nadzieję, że będziemy dużą grupą Spotykamy się w piątek 4 kwietnia o godzinie 16:30 w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich" - mówi Ewa Lasota, szefowa struktur Platformy Obywatelskiej w powiecie koneckim, radna powiatowa.

Przypomnijmy, że Trzaskowski w naszym regionie był pod koniec listopada. Gościł w Koziej Woli na spotkaniu z przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich (relacja TUTAJ). Teraz przyjedzie do stolicy powiatu koneckiego już jako oficjalny kandydat na Prezydenta RP. W czwartek 3 kwietnia Trzaskowski ma odwiedzić Starachowice oraz Ostrowiec Świętokrzyski, a dzień później spotka się z mieszkańcami Końskich i Włoszczowy.  Spotkanie w naszym mieście rozpocznie się około godziny 16:30, jest otwarte i każdy może przyjść.  Warto być jednak nieco wcześniej, bo zainteresowanie  jest duże. 

Wiadomo, że wydarzenie ma być transmitowane w największych telewizjach w Polsce.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

RadnaRadna

0 0

?

15:28, 02.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

koloziomkoloziom

0 0

Ludzie czy wy nie macie czegoś takiego jak pamięć przecież to oszust i hiPOkryta, tyle kłamstw a wy dalej naiwni nawet mi was nie żal, przykro tylko, że tak szybko zapominacie. Sam mówił że prezydent i rząd z jednego ugrupowania to źle, wspiera LGBT, zdejmuje krzyże w urzędach, małpuje pomysły Mentzena-1 za 2 itp. szkoda gadać.

09:04, 03.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

DawidDawid

0 0

Autobusy z Warszawy już zaparkowane pod halą?

13:19, 03.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

konecczaninkonecczanin

0 0

Moze nam drzewa do posadzenia z Niemiec sprowadzi bo w Polsce nie ma ....

A Kozia Wola przyjedzie ? Niech kobitki mysla bo jak nie to beda pracowac do 65 lat .

20:43, 03.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Krzysztof SzustakKrzysztof Szustak

0 0

Jakie otwarte przecież to jest krętacz on w niektórych sprawach zmienił 3 razy swe poglądy

21:23, 03.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BobBob

0 0

Brawo Rafał, jedziesz z tymi alfonsami i śmiesznymi Memcenami

12:04, 04.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KarolKarol

0 0

Wolę iść na przepiękną drogę krzyżową o 18 30 z wartościowymi rozważaniami i wspaniałą młodzieżą niż słuchać oszusta

14:35, 04.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kalinakalina

0 0

To dobrze, że do miasteczka przyjedzie ktoś, kto ma dobrze poukładane w głowie i spotka się ze wszystkimi mieszkańcami a nie tylko z grupką działaczy. Dobrze, że wiem, że jest to kandydat od początku do końca przewidywalny a nie np. przedstawiający się jako obywatelski, a okazuje się, że to było kłamstwo i jednak partyjny. Dobrze też, że występuje pod swoim nazwiskiem a nie raz pod pseudonimem wychwalając samego siebie jako wybitnego historyka, a raz pod swoim nazwiskiem. Może tym razem wybierzemy prezydenta, który naprawdę będzie prezydentem wszystkich Polaków.

16:34, 04.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%