Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stąporkowie, podczas kontroli pojazdu marki Citroen Berlingo ustalili, że kierujący nim 50-latek posiadał podwójny zakaz prowadzenia pojazdów oraz cofnięte decyzją administracyjną prawo jazdy. Mężczyzna został zatrzymany w trybie przyspieszonym, a w piątek za swoje zachowanie odpowiedział przed sądem.

W czwartek, przed południem, na terenie Stąporkowa, funkcjonariusze z tamtejszego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Citroen Berlingo, za kierownicą którego znajdował się trzeźwy 50-latek. Podczas sprawdzania w bazie danych mundurowi ustalili, że decyzją administracyjną ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami oraz posiada dwa sądowe zakazy.
50-latek został zatrzymany w trybie przyspieszonym, a w piątek został doprowadzony do sądu, gdzie za łamanie zakazów prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych nałożono na niego grzywnę w wysokości 5000 złotych oraz świadczenie pieniężne w wysokości 5000 złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, zwrot kosztów postępowania oraz orzeczono wobec niego zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na okres dwóch lat.
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
0 0
smieszą mnie kary dla kierowców którzy maja zakaz prowadzenia pojazów i sa ponownie łapani i za to wykroczenie dostaja grzywne pytam gdzie jest bezwzgledne wiezienie dla takich przestepców a za kradzież batona możesz iśc siedzieć to jest sie nazywa nasz wymiar sprawiedliwosci dramat
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz