Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Kierowca BMW pędził przez Fałków. Szybko stracił prawo jazdy

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 13:59, 21.07.2025
Skomentuj Kierowca BMW pędził przez Fałków. Szybko stracił prawo jazdy

Mimo wysokich mandatów karnych, wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy. Konsekwencje takiego zachowania odczuł wczoraj 47-letni kierujący, który rozpędził swój pojazd marki BMW do prędkości 109 km/h w miejscu, gdzie ograniczenie jest do 50 km/h.

W niedzielę, w godzinach porannych, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich kontrolowali prędkość kierujących w miejscowości Fałków. Podczas czynności mundurowi zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którego kierujący rozpędził w obszarze zabudowanym pojazd do prędkości 109 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Za kierownicą niemieckiego auta znajdował się 47-letni kierujący. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Dodatkowo został on ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, zaś do jego konta zostanie dopisanych 13 punktów karnych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%