Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Ponad 600 dzieci uczestniczyło w Radosnych Wakacjach w Gminie Fałków [zdjęcia]

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 06:07, 06.09.2025
Skomentuj  Ponad 600 dzieci uczestniczyło w Radosnych Wakacjach w Gminie Fałków…

Zakończył się projekt letnich świetlic "Radosne Wakacje w Gminie Fałków", w którym wzięło udział ponad 600 uczestników z 11 miejscowości. Przedsięwzięcie zostało w całości sfinansowane z budżetu gminy, a jego wartość wyniosła ponad 70 tysięcy złotych.

Wakacyjne zajęcia odbywały się w świetlicach w Czermnie, Gustawowie, Starzechowicach, Olszamowicach, Skórnicach, Studzieńcu, Sulborowicach, Turowicach, Wąsoszu, Woli Szkuckiej i Zbójnie. Organizatorzy przygotowali bogaty program, obejmujący warsztaty kreatywne, aktywności sportowe oraz gry i zabawy integracyjne.

Celem projektu była nie tylko organizacja czasu wolnego dla dzieci, ale także wspieranie integracji lokalnych społeczności. Spotkania sprzyjały nawiązywaniu nowych przyjaźni, budowaniu relacji międzypokoleniowych i aktywnemu spędzaniu czasu w gronie rówieśników.

Władze gminy podkreślają, że sukces przedsięwzięcia był możliwy dzięki zaangażowaniu wielu osób - od rodziców, poprzez kadrę świetlic, aż po sołtysów i rady sołeckie, które wspierały organizację spotkań.

"Radosne Wakacje" stały się jednym z największych tegorocznych projektów kulturalno-społecznych w gminie Fałków i, jak zapowiadają organizatorzy, podobne inicjatywy będą kontynuowane w przyszłości.

Zdjęcia (gmina Fałków):

[FOTORELACJA]1423[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%