Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Konecczyzna z góry. Odcinek 7: Fałków

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 12:17, 27.12.2025 Aktualizacja: 16:15, 22.01.2026
Skomentuj Konecczyzna z góry. Odcinek 7: Fałków

Zapraszamy Państwa do oglądania programu "Konecczyzna z góry". W każdym odcinku pokażemy Państwu inną miejscowość powiatu koneckiego w ujęciu "z lotu ptaka". Siódmy odcinek poświęcony jest Fałkowowi.

 

W materiale pokazujemy Państwu takie obiekty jak Park Dworski wraz z ruinami Zamku. Urząd Gminy w Fałkowie, a także miejscowy Kościół pw. św. Trójcy w tej miejscowości oraz wiele innych miejsc  i obiektów. Warto zobaczyć ten odcinek, który rozpoczyna naszą nową serię "Konecczyzny z góry".

 

Zapraszamy do oglądania siódmego odcinka "Konecczyzny z góry", który poświęcony jest miejscowości Fałków.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%