Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Kompletna przebudowa placu zabaw w Królewcu zakończona [zdjęcia]

Paulina Góral Paulina Góral 23:21, 30.12.2025
Skomentuj Kompletna przebudowa placu zabaw w Królewcu zakończona [zdjęcia]

Nowy plac zabaw przy Klubie Dziecięcym "Smyki" w Królewcu jest już oficjalnie otwarty. Miejsce to przeszło kompleksową przebudowę i zostało wyposażone w nowoczesne, atrakcyjne urządzenia rekreacyjne. 

W uroczystym otwarciu placu zabaw uczestniczyli wójt Gminy Smyków Beata Janiszewska, zastępca Karol Leśniak, kierownik Klubu Dziecięcego Anna Chyb, Robert Szwed, inspektor ds. Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej oraz radny Gminy Andrzej Rejmak.

W ramach modernizacji na placu zabaw pojawiły się m.in.: zjeżdżalnie, lokomotywy i tablice z tunelami, kuchnia błotna, piaskownice, bujaki, altana, zestawy edukacyjne o tematyce marynistycznej. Dodatkowo wykonano remont nawierzchni, co ma znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa podczas zabawy.

Gmina Smyków na realizację tego projektu pozyskała dofinansowanie w wysokości 279 190,32 zł w ramach Resortowego programu "Aktywne Place Zabaw 2025".

Zdjęcia (UG w Smykowie):

[FOTORELACJA]46[/FOTORELACJA]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%