Stąporków z orkiestrą grał już od wielu dni. Zorganizowano tam między innymi turniej w futsal, a także morsowanie na Miłej. Na ulice głównej miejscowości, ale i wszystkich wiosek tej gminy oraz gminy Smyków ruszyło blisko 50 wolontariuszy, którymi dowodził Kacper Dajczer, a niezawodnie pomagał mu Grzegorz Teper.
Finał z licytacjami i koncertami zorganizowano w niedzielny wieczór w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Działo się tak wiele, że nie sposób wymienić choćby wszystkich wykonawców prezentujących się na scenei. Nie zabrakło też pysznego jedzenia i animacji dla najmłodszych, a wśród licytowanych gadżetów znalazło się między innymi mnóstwo darów z Ministerstwa Obrony Narodowej czy... karta wędkarka. O stąporkowskim graniu z WOŚP opowiada w naszym materiale wideo szef tego sztabu Kacper Dajczer. Zachęcamy do obejrzenia.

Wiemy już także ile udało się w tym roku zebrać w Stąporkowie. To dokładnie 49 768,63.
Zdjęcia ze Stąporkowa:
[FOTORELACJA]32201[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz