Marszałek Sejmu w Polsce jest oficjalnie uznawany za drugą osobę w państwie, zaraz po Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. Przyjazd polityka tego kalibru to zawsze wyjątkowe wydarzenie dla miasta i podobnie było w Końskich.

Spotkanie z Czarzastym organizował pochodzący z Końskich poseł Andrzej Szejna. Zaproszeni byli na nie wszyscy mieszkańcy, wstęp był wolny. Na wejściu marszałka Czarzastego powitały przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, w towarzystwie szefowej lokalnych struktur Lewicy Izabeli Szejny-Wrzeszcz, jej zastępcy Pawła Pisiałka oraz pedagoga z ZSP 2 Końskie Artura Ciszka.

Gośćmi wydarzenia byli też samorządowcy reprezentujący wszystkie jednostki działające w naszym regionie. Pojawili się między innymi: starosta konecki Grzegorz Piec, członek zarządu powiatu Wojciech Owczarek, burmistrz Stąporkowa Jarosław Młodawski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Radoszycach Jacek Zaleśny, radny powiatowy Robert Plech, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Końskich Regina Maciejczyk. Drugiej osoby w Państwie przywitać nie postanowili jednak włodarze pozostałych gmin i miast. Obecny był za to były burmistrz Końskich Henryk Popik, który ostatnio obchodził 80 urodziny - ten fakt został dostrzeżony przez organizatorów spotkania, a były samorządowiec otrzymał bukiet kwiatów. WIDEO ze spotkania znajdziecie TUTAJ.

Wydarzenie poprowadzili szefowie Lewicy w powiecie koneckim Izabela Szejna-Wrzeszcz i Paweł Pisiałek, rozpoczęło je odegranie hymnu państwowego, a następnie słowo wstępu wygłosił poseł Andrzej Szejna.
[ZT]363522[/ZT]
Czarzasty w Końskich mówił długo o lewicowych postulatach i o tych ustawach, które to Lewicy udało się wdrożyć (to choćby renta wdowia). Zdradził też co zadzieje się w najbliższych dniach. Będąc na Ziemi Koneckiej zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu zakończy się zamieszanie związane z Trybunałem Konstytucyjnym, co wskazuje na wdrażanie przez rząd zaprzysiężenia od sędziów w jakimś tak zwanym "Planie B". Czarzasty zapowiedział również, że na fali problemów giganta kryptowalut będzie chciał przeprocedować przez Sejm RP raz jeszcze ustawę o rynku krypto w Polsce, która była zawetowana przez prezydenta. O tym wszystkim posłuchacie w materiale wideo.
Podczas spotkania każdy mógł zadać pytanie i nie brakowało tematów trudnych. Niebawem u nas WIDEO pokazujące tę wizytę w całości.
PONIŻEJ FOTORELACJA ZE SPOTKANIA Z MARSZAŁKIEM SEJMU RP WŁODZIMIERZEM CZARZASTYM W KOŃSKICH:
[FOTORELACJANOWA]33921[/FOTORELACJANOWA]
Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu w Końskich
Hasło wyborcze W mieście rond państwa witamy Ale to podrabiane lepiej omijajmy. Nic się nie zmieni, Jak było tak będzie. Hasło wyborcze prosi się pięknie, O szyld reklamowy - RONDO ZROBIMY! Wygramy wybory i zobaczymy:):):)
Konecczanka bez sent
19:03, 2026-06-10
Konfederacja spotkała się z mieszkańcami Końskich
30 minutowy filmik i krytyka nic więcej nie potrafią. Nie przedstawili swojego programu nawet. Populistyczna partia, dobrze ze na sali PiSowcy ze starostwa bo by nikt nie przyszedł...
M
18:34, 2026-06-10
Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu w Końskich
Tego asa od komunikacji za ustawienie gówna w postaci biało- czerwonego " murka" na 25 lat do *%#)!& Nie po to buduje się drogi , by je ograniczać. A tych co nie potrafią jeździć . KARAĆ. Nie upomnienia.
olo
17:55, 2026-06-10
Hale po ceramikach w gminie Końskie do sprzedaży
Końskie dno i tyle
Wyborca
17:50, 2026-06-10
10 2
Wstyd
6 11
Lepiej Marszałek Sejmu niż ten śmierdzący karzeł z Żoliborza
1 2
Teraz to już wszyscy wiedzą że jesteś *%#)!& lewakiem!💩🤮
2 1
To komuch , czerwone podgarle ... dzieciaku Ja żyłem w tamtych czasach , o czym ty piszesz to nawet pojęcia nie masz , dobra rada : nie pisz po używkach i nie oglądaj tvn-u.
I nie pisz NIGDY o tym na czym się nie znasz .
6 5
Grzesiek!jak mogłeś tam być i robić frekwencje temu komuchowi!😢
Nie chciałem wierzyć jak mi o tym mówiono! A teraz widzę i jestem zażenowany twoja obecnością!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz