- "Po przybyciu na miejsce strażacy podali prądy wody w natarciu i w obronie, zabezpieczyli sąsiedni obiekt, prowadzili oddymianie oraz prace rozbiórkowe elementów konstrukcyjnych, a następnie sprawdzili obiekt kamerą termowizyjną i wykluczyli obecność napięcia przy instalacji PV" - informuje rzecznik prasowy KP PSP Końskie mł. bryg. Mariusz Czapelski.
[ALERT]1776015482621[/ALERT]
W działaniach uczestniczyły zastępy JRG Końskie oraz OSP Słupia Konecka, OSP Wilczkowice, OSP Mnin i OSP Ruda Pilczycka. Jako pierwsza na miejscu zdarzenia obecna była ekipa ze Słupi.
Nikt nie został poszkodowany.
ZDJĘCIA PONIŻEJ:
[FOTORELACJANOWA]33960[/FOTORELACJANOWA]
[ZT]363378[/ZT]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
0 0
No i co z tego?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz