Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Kornica: Prowadził busa będąc pod wpływem

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 23:43, 13.04.2026
Skomentuj Kornica: Prowadził busa będąc pod wpływem

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich prowadzili wzmożone działania kontrolne pod nazwą "Trzeźwy poranek". Pomimo licznych apeli, wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierujący, którzy lekceważą obowiązujące przepisy i wsiadają za kierownicę na tak zwanym "podwójnym gazie". Podczas działań policjanci z Końskich wyeliminowali z ruchu drogowego jednego takiego kierującego.

Działania mają na celu sprawdzenie stanu trzeźwości jak największej liczby kierujących, aby w porę wyeliminować z ruchu drogowego tych, którzy za nic mają obowiązujące przepisy i decydują się kierować pojazdem pod wpływem alkoholu.

Podczas działań policjanci w miejscowości Kornica skontrolowali kursowy autobus przewożący dwóch pasażerów, którym kierował 48-letni mężczyzna. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie 0,24 promila alkoholu.

Mundurowi zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierującemu prawo jazdy, a jego sprawą zajmie się sąd.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%