O zdarzeniu informuje mł. asp. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie:
Wczoraj w Końskich na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów marki Audi w trakcie czynności okazało się, że w organizmie 76-letniego sprawcy zdarzenia były blisko dwa promile alkoholu oraz nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Został on zatrzymany. Na pochwałę zasługuje reakcja drugiej uczestniczki zdarzenia, która w chwili gdy wyczuła alkohol od mężczyzny wyjęła mu kluczyki ze stacyjki i uniemożliwiła dalszą jazdę oraz wezwała służby
W wyniku tej kolizji nikt nie doznał obrażeń.
[ALERT]1780653405755[/ALERT]
Pewien22:05, 05.06.2026
Temu, kto pije jest wszystko obojętne nawet kiedy jest trzeźwy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Kawiarnia "Zardzewiały kaloryferem".
Dachdecker
17:42, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Nazwa moze cos z Żeberkiem?
UrrsK
16:21, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Stufa Cafe
Paweł
15:17, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Magda Seller i memiczny burmistrz naprawiacz będą rewoluować smierdzącą bigosem knajpę w której nic się nie dzieje a jedynie hula wiatr
Czellito
13:21, 2026-06-26