Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Wójt Smykowa po sesji absolutoryjnej. Jak głosowali radni?

Piotr Malinowski Piotr Malinowski 15:58, 23.06.2026 Aktualizacja: 15:58, 23.06.2026
Skomentuj Wójt Smykowa po sesji absolutoryjnej. Jak głosowali radni? Wójt Smykowa po sesji absolutoryjnej. Jaki wynik?

We wtorek 23 czerwca miała miejsce XXXI Sesja Rady Gminy Smyków, podczas której radni głosowali w sprawie absolutorium i wotum zaufania dla wójt Beaty Janiszewskiej. Ponadto pożegnano wieloletnią pracownicę urzędu.

W posiedzeniu udział wzięło 13 radnych, dwie osoby były nieobecne.

Podczas sesji najważniejsze głosowania dotyczyły przyznania absolutorium oraz wotum zaufania wójtowi samorządu. Janiszewska została rozliczona z wykonania budżetu na 2025 rok. 

Zebrani byli jednogłośni. Wszyscy obecni opowiedzieli się za przyznaniem samorządowczyni absolutorium i wotum zaufania.

To nie jedyny ważny punkt tego dnia. W trakcie obrad radni oraz sołtysi pożegnali wieloletnią pracownicę Urzędu Gminy Smyków Elżbietę Sosnowską, która po wielu latach pracy zawodowej przechodzi na zasłużoną emeryturę. Samorządowcy życzyli pani Elżbiecie dużo zdrowia, pomyślności oraz realizacji planów na nowym etapie życia.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%