O szczegółach zdarzenia informuje mł. asp. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie:
Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś w Radoszycach trzeźwy 60-letni kierujący motocyklem marki Honda, chcąc uniknąć zderzenia z psem, który wtargnął na drogę, stracił panowanie nad motocyklem i upadł na jezdnię. W wyniku zdarzenia mężczyzna został zabrany do szpitala w Końskich na konsultację medyczną
[ALERT]1782474341797[/ALERT]
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Magda Seller i memiczny burmistrz naprawiacz będą rewoluować smierdzącą bigosem knajpę w której nic się nie dzieje a jedynie hula wiatr
Czellito
13:21, 2026-06-26
Powiatowy Urząd Pracy współpracuje z MOPS-ami
Pracy nie ma i nie będzie można słać CV po sklepach i marketach i nic . Końskie to już praktycznie duża wieś a nie miasto kto miał okazję to ucieka za normalnym życiem .
Artur
12:16, 2026-06-26
Koneckie kasyno zlikwidowane. Policja uderzyła w hazard
Właściciel automatów? No to kto jest tym właścicielem? Przecież to jest na pewno na słupa i nikt nie poniesie żadnych konsekwencji
SŁUP
09:21, 2026-06-26
Radoszyce: Pękala z wotum zaufania i absolutorium
Ten człowiek nie powinien pełnić żadnej funkcji publicznej.
obserwator
09:16, 2026-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz