Wczoraj Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegał, że na terenie całego województwa dojdzie do silnych podmuchów wiatru dochodzących nawet do 90 km/h. Dzisiaj liczone są już straty.
Wiadomo, że w Końskich na jednym z budynków przy ulicy 1 Maja wichura zerwała dach. Na ten moment wciąż trwają prace przy zabezpieczeniu tego miejsca. Najsilniejsze podmuchy miały miejsce między godziną 3 a 5 nad ranem i to wtedy prawdopodobnie doszło do tego zniszczenia.
Na ten moment nie mamy informacji o innych stratach w powiecie koneckim, ale to też może się zmienić. Wiadomo, że strażacy z naszego województwa wyjeżdżali do interwencji tej nocy kilkanaście razy.
::attachment{"type":"image","item_id":"564730", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz