Dzisiaj w godzinach popołudniowych na trasie między Radoszycami, a Górnikami doszło do dachowania. Lekkich obrażeń doznał kierowca.
"25-latek jechał Golfem IV od Radoszyc w kierunku miejscowości Górniki. Na wysokości Mościsk wyprzedzał inny pojazd i wykonując ten manewr złapał pobocze, stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi." - relacjonował nam Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.
::attachment{"type":"image","item_id":"561421", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
Po zjeździe z trasy Volkswagen zaczął koziołkować. W wyniku zdarzenia kierujący doznał niewielkich obrażeń. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, opatrzyła poszkodowanego, ale nie było potrzeby transportowania go do szpitala. Młody mężczyzna był trzeźwy.
Zdjęcia (A. Siwczyk):
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
0 0
młody nie odpowiedzialny
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz