W sobotę w Radoszycach o godzinie 15.00 oraz w niedzielę w Końskich od 14.00 prezentowali się artyści związani z Cyrkiem Wictoria. Byliśmy na pokazie z naszą kamerą.
-"W międzynarodowym programie mamy mnóstwo atrakcji, między innymi niebezpieczny pokaz balansu na wałkach dla widzów o mocnych nerwach, uczestnik programu MAM TALENT zaprezentuje się w popisach stójkarskich. W magiczny świat cyrku wprowadzi Państwa znany i ceniony Duet Ando prosto z Armenii! Zobaczyć będzie można Spidermana w sieciach pod kopułą cyrku, czy napowietrzne loty na linie oraz ewolucje na trapezie. Będziemy też podziwiać uczestnika programów telewizyjnych np. Rozmowy w toku - Gin Alif i jego olbrzymie pytony królewskie oraz legwana! Będzie też jedyny w Europie magiczny LEW LORD, który nagle, znikąd pojawi się na oczach widzów. W naszym programie występują też najpiękniejsze cyrkowe konie fryzyjskie oraz kuce szetlandzkie. Bawić wszystkich będzie mistrz humoru CLOWN ROBERT z Polski." - o atrakcjach jeszcze przed spektaklami opowiedział nam przedstawiciel cyrku Igor Wojciechowski.
Zachęcamy zatem do obejrzenia materiału wideo, w którym prezentujemy najciekawsze fragmenty z tego cyrkowego widowiska! Jak widać w materiale spektakl w Końskich oglądał komplet publiczności.
Zdjęcia:
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz