W sobotę w sali bankietowej U Motyla odbył się maraton ćwiczeń na trampolinach pod hasłem "Skok na wiosnę".
Dokładnie sześćdziesiąt pań między godziną 11.00, a 14.00 uprawiało fitness na trampolinach, wykonywały one więc skoki, rozciągania i ćwiczenia ogólnorozwojowe pod okiem dwóch instruktorek: Magdaleny Ran-Rokickiej i Małgorzaty Wiśniewskiej-Alkordi. To te dwie panie zorganizowały całe wydarzenie. -"Mamy trzy godziny takiego maratonu. Dziewczyny jest sześćdziesiąt i ćwiczymy cały czas przez trzy godziny. Ja robię takie maratony co chwilę na dwadzieścia trampoliny. Musimy mieć powera na wiosnę do ćwiczeń. Skaczemy, skaczemy, spinamy łopatki, brzuchy i góra - dół. Mamy panów, panie, od szesnastu lat, a nawet i dwanaście lat. Najstarsza dziewczyna dzisiaj ma siedemdziesiąt sześć lat!" - powiedziała nam Małgorzata Wiśniewska - Alkordi, instruktorka fitness.
Organizatorzy każdą z uczestniczek nagrodzili specjalnym certyfikatem, odbyło się także losowanie nagród rzeczowych. Podczas wydarzenia można też było skorzystać z porad przy jednym ze stoisk, np. dotyczącym kosmetyków, czy dietetyki.
Zdjęcia:
::attachment{"type":"image","item_id":"556072", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz