Święto Zmarłych źle zakończyło się dla kierowcy Jaguara, który około godziny 12.00 dachował na Drodze Krajowej 74 w okolicach miejscowości Jacentów (gmina Radoszyce). Dwie osoby doznały obrażeń, w tym 6-letnie dziecko.
::attachment{"type":"image","item_id":"536158", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"647"}
-"52-latek podróżował Jaguarem w kierunku Łodzi od strony Kielc przez Drogę Krajową 74. Pomiędzy Jacentowem, a krzyżówkami radoszyckimi na łuku drogi wypadł z jezdni, następnie uderzył w betonowy przepust i dachował" - relacjonuje młodszy aspirant Tomasz Kruszyna z KPP w Końskich.
W skutek uderzenia obrażeń doznała 36-letnia pasażerka mężczyzny oraz 6-letnie dziecko. Z ogólnymi potłuczeniami zostali oni zabrani do szpitala. Interweniować musiało tutaj Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, a dokładny stan poszkodowanych wciąż nie jest znany. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń.
Na miejscu pracowały: 2 zastępy OSP Ruda Maleniecka, JRG Końskie, OSP Radoszyce, pogotowie ratunkowe, LPR i policja.
Utrudnienia na drodze trwały kilkanaście minut.
Zdjęcia (czytelnik tkn24.pl; OSP Ruda Maleniecka):
[FOTORELACJA]30826[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz