W niedzielę pary z gminy Smyków świętowały "Złote Gody" najpierw w kościele, a potem w Sali Ślubów Urzędu Gminy.
::attachment{"type":"image","item_id":"533776", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w intencji Jubilatów w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Miedzierzy. Nabożeństwo celebrowali ks. kan. dr Szymon Pikus oraz ks. prał. dr Piotr Supierz - Proboszcz Parafii Miedzierza. Po zakończeniu mszy, rodziny Jubilatów oraz zaproszeni goście udali się do Urzędu Gminy w Smykowie, gdzie w tutejszej Sali Ślubów wójt gminy Józef Śliz wręczył medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
W gronie tegorocznych Jubilatów znaleźli się Państwo: Alicja i Wojciech Grygierczyk z Wólki Smolanej, Danuta i Jacek Owczarek ze Smykowa, Danuta i Jan Paluch z Piasków Królewieckich, Teresa i Stanisław Stępniewscy z Piasków Królewieckich, Stanisława i Stanisław Simlot z Wólki Smolanej.
W imieniu wojewody świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek życzenia złożył Kamil Kubicki. Do życzeń dołączyła się również zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Smykowie Magdalena Bąk.
Na koniec nie zabrakło pysznego tortu oraz toastu za zdrowie Jubilatów.
Zdjęcia (UG Smyków):
::attachment{"type":"image","item_id":"533779", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
[FOTORELACJA]30661[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz