Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Groźny wypadek motocyklisty w Końskich

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 12:45, 13.05.2018
Skomentuj Groźny wypadek motocyklisty w Końskich

W nocy z soboty na niedzielę w Końskich nastoletni motocyklista z gminy Stąporków uderzył w betonowy słup. Młody mężczyzna doznał licznych złamań twarzoczaszki. 

::attachment{"type":"image","item_id":"515032", "alt":"zdjęcie", "title":"Zdjęcie Poglądowe.", "longSide":"800"}

-"18-latek zamieszkały na terenie gminy Stąporków jechał motorowerem marki Malaguti ulicą Sportową w Końskich. Z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni na przylegający chodnik, a następnie uderzył w betonowy słup oświetleniowy." - informuje Piotr Przygodzki, rzecznik prasowy koneckiej policji.

Mężczyzna w stanie niezagrażającym życiu z licznymi złamaniami twarzoczaszki został zabrany na oddział chirurgii w Końskich. Wciąż nieznany jest stan jego trzeźwości - została mu pobrana krew, a na wyniki badania trzeba poczekać.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%